265/65R17 116H S954S XL

TOYO

265/65R17 116H S954S XL

265/65R17 116H S954S XL

10,760.00 ден

На лагер

10,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020805 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: