265/70R15 112T RXQUEST H/T02

OUTLET 2019
ROADX
-20%

265/70R15 112T RXQUEST H/T02

265/70R15 112T RXQUEST H/T02

4,464.00 ден

На лагер

4,464.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019166-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T02

Тежински индекс

112

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: