275/30R19 96Y N’Fera Sport XL

NEXEN

275/30R19 96Y N’Fera Sport XL

275/30R19 96Y N’Fera Sport XL

12,880.00 ден

На лагер

12,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500661 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: