275/30ZR20 (97Y) Proxes Sport XL

TOYO
-10%

275/30ZR20 (97Y) Proxes Sport XL

275/30ZR20 (97Y) Proxes Sport XL

13,068.00 ден

На лагер

13,068.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500793 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: