275/35R18 99Y PROXES SPORT XL

TOYO
-10%

275/35R18 99Y PROXES SPORT XL

275/35R18 99Y PROXES SPORT XL

10,791.00 ден

На лагер

10,791.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501455 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: