275/35R19 100V WINMASTER PROX ARW 5 XL

ARIVO

275/35R19 100V WINMASTER PROX ARW 5 XL

275/35R19 100V WINMASTER PROX ARW 5 XL

5,790.00 ден

На лагер

5,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505000 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

100V

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: