275/40R18 99Y N’Fera Sport

NEXEN

275/40R18 99Y N’Fera Sport

275/40R18 99Y N’Fera Sport

12,080.00 ден

На лагер

12,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503725 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: