275/40R19 101Y PRIMACY 3 ZP *

MICHELIN
-10%

275/40R19 101Y PRIMACY 3 ZP *

275/40R19 101Y PRIMACY 3 ZP *

22,239.00 ден

На лагер

22,239.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500560 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: