275/45R20 110V LATITUDE SPORT 3 XL

MICHELIN

275/45R20 110V LATITUDE SPORT 3 XL

275/45R20 110V LATITUDE SPORT 3 XL

19,640.00 ден

На лагер

19,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017183 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: