275/45R20 110V WINGUARD Sport 2 SUV XL

NEXEN
-10%

275/45R20 110V WINGUARD Sport 2 SUV XL

275/45R20 110V WINGUARD Sport 2 SUV XL

13,104.00 ден

На лагер

13,104.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503091 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: