275/45R20 110Y Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

275/45R20 110Y Powerproof SUV XL

275/45R20 110Y Powerproof SUV XL

12,906.00 ден

На лагер

12,906.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019450 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: