275/45R20 110Y PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/45R20 110Y PremiumContact 6 XL FR

275/45R20 110Y PremiumContact 6 XL FR

16,110.00 ден

На лагер

16,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014754 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: