275/45R20 110Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO
-10%

275/45R20 110Y PROXES SPORT SUV XL

275/45R20 110Y PROXES SPORT SUV XL

12,069.00 ден

На лагер

12,069.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022254 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: