275/55R19 111W PremiumContact 6 MO FR

CONTINENTAL
-10%

275/55R19 111W PremiumContact 6 MO FR

275/55R19 111W PremiumContact 6 MO FR

15,066.00 ден

На лагер

15,066.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500306 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: