285/30R20 99W WinterContact TS870P XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/30R20 99W WinterContact TS870P XL FR

285/30R20 99W WinterContact TS870P XL FR

25,713.00 ден

На лагер

25,713.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505240 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: