285/35R21 105Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/35R21 105Y SportContact 7 XL FR

285/35R21 105Y SportContact 7 XL FR

22,059.00 ден

На лагер

22,059.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504287 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: