285/35R22 106W GRABBER UHP XL FR

GENERAL TIRE

285/35R22 106W GRABBER UHP XL FR

285/35R22 106W GRABBER UHP XL FR

13,050.00 ден

На лагер

13,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014729 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber UHP

Тежински индекс

106

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: