285/35R22 106Y PILOT SPORT 4 S XL

MICHELIN

285/35R22 106Y PILOT SPORT 4 S XL

285/35R22 106Y PILOT SPORT 4 S XL

30,130.00 ден

На лагер

30,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500564 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: