285/40R21 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

285/40R21 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

285/40R21 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

26,210.00 ден

На лагер

26,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019498 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: