285/40R22 110Y SC6 AO XL Silent

CONTINENTAL

285/40R22 110Y SC6 AO XL Silent

285/40R22 110Y SC6 AO XL Silent

29,750.00 ден

На лагер

29,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016870 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: