285/45R19 111V RFT SCORPION WINTER XL

PIRELLI
-10%

285/45R19 111V RFT SCORPION WINTER XL

285/45R19 111V RFT SCORPION WINTER XL

26,415.00 ден

На лагер

26,415.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007856 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: