285/45R20 112H PremiumContact 6 AO XL

CONTINENTAL
-10%

285/45R20 112H PremiumContact 6 AO XL

285/45R20 112H PremiumContact 6 AO XL

20,169.00 ден

На лагер

20,169.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500310 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: