285/50R20 112V DX640

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

285/50R20 112V DX640

285/50R20 112V DX640

8,440.00 ден

На лагер

8,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019556-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: