285/60R18 120T OPEN COUNTRY AT+ XL

TOYO

285/60R18 120T OPEN COUNTRY AT+ XL

285/60R18 120T OPEN COUNTRY AT+ XL

13,290.00 ден

На лагер

13,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022452 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

120

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: