295/35R20 105W PILOT ALPIN 5 MO1 A XL

MICHELIN
-10%

295/35R20 105W PILOT ALPIN 5 MO1 A XL

295/35R20 105W PILOT ALPIN 5 MO1 A XL

23,337.00 ден

Out of stock

23,337.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505127 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT ALPIN 5 MO1 A

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: