295/35R20 105Y CSC 5P XL N0

CONTINENTAL
-10%

295/35R20 105Y CSC 5P XL N0

295/35R20 105Y CSC 5P XL N0

20,763.00 ден

На лагер

20,763.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006597 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: