295/35R21 107V WR SUV 4 XL

NOKIAN

295/35R21 107V WR SUV 4 XL

295/35R21 107V WR SUV 4 XL

20,440.00 ден

На лагер

20,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015984 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: