295/35R21 107Y DX640 XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

295/35R21 107Y DX640 XL

295/35R21 107Y DX640 XL

9,232.00 ден

На лагер

9,232.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015201-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: