295/35R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO

295/35R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

295/35R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

15,580.00 ден

На лагер

15,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022457 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: