295/40R20 106V PILOT ALPIN 5 SUV NO

MICHELIN

295/40R20 106V PILOT ALPIN 5 SUV NO

295/40R20 106V PILOT ALPIN 5 SUV NO

28,920.00 ден

На лагер

28,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023316 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: