295/40R22 112W WinterContactTS860S XL FR

CONTINENTAL
-10%

295/40R22 112W WinterContactTS860S XL FR

295/40R22 112W WinterContactTS860S XL FR

24,390.00 ден

На лагер

24,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502844 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS860 S

Тежински индекс

112

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: