295/40R22 112Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

295/40R22 112Y PILOT SPORT 4 SUV XL

295/40R22 112Y PILOT SPORT 4 SUV XL

28,640.00 ден

На лагер

28,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504566 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

112

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: