305/30R21 104Y PILOT SPORT 4 S NA0 XL

MICHELIN
-10%

305/30R21 104Y PILOT SPORT 4 S NA0 XL

305/30R21 104Y PILOT SPORT 4 S NA0 XL

25,452.00 ден

На лагер

25,452.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500567 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: