305/40R20 112Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN
-10%

305/40R20 112Y PILOT SPORT 4 SUV XL

305/40R20 112Y PILOT SPORT 4 SUV XL

27,630.00 ден

На лагер

27,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022037 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

112

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: