215/65R17 99V SUV SNOW

TOYO

215/65R17 99V SUV SNOW

215/65R17 99V SUV SNOW

5,450.00 ден

На лагер

5,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020430 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

118

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: