30X9.50R15 104S OPAT+

OUTLET 2020
TOYO

30X9.50R15 104S OPAT+

30X9.50R15 104S OPAT+

9,570.00 ден

На лагер

9,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023460-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

30

Профил

950

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

104

Брзински индекс

S

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: