315/30R21 105Y PROXES SPORT XL

TOYO

315/30R21 105Y PROXES SPORT XL

315/30R21 105Y PROXES SPORT XL

16,810.00 ден

На лагер

16,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022246 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: