315/35R20 110Y LATITUDE SPORT 3 ZP XL

MICHELIN
-10%

315/35R20 110Y LATITUDE SPORT 3 ZP XL

315/35R20 110Y LATITUDE SPORT 3 ZP XL

25,497.00 ден

Out of stock

25,497.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA011191 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: