315/35R20 110Y PS4 S ND0 XL

MICHELIN
-10%

315/35R20 110Y PS4 S ND0 XL

315/35R20 110Y PS4 S ND0 XL

24,129.00 ден

На лагер

24,129.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501280 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PS4 S ND0 XL

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: