315/40R21 111Y DX640

DAVANTI

315/40R21 111Y DX640

315/40R21 111Y DX640

12,990.00 ден

Out of stock

12,990.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017222 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: