325/30R21 108Y SportContact 6 XL FR

CONTINENTAL

325/30R21 108Y SportContact 6 XL FR

325/30R21 108Y SportContact 6 XL FR

23,920.00 ден

На лагер

23,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504050 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: