35X12.50R20 121P Open Country MT

OUTLET 2021
TOYO

35X12.50R20 121P Open Country MT

35X12.50R20 121P Open Country MT

25,490.00 ден

На лагер

25,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023171-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

35

Профил

12.5

Дијаметар

R20

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

121

Брзински индекс

P

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: