LT 265/75R16 123/120S ROTIIVA AT PLUS

NOKIAN

LT 265/75R16 123/120S ROTIIVA AT PLUS

LT 265/75R16 123/120S ROTIIVA AT PLUS

9,650.00 ден

На лагер

9,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009106 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Rotiva AT

Тежински индекс

123/120

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: