145/80R13 75T ROAD RI

RIKEN
-10%

145/80R13 75T ROAD RI

145/80R13 75T ROAD RI

1,953.00 ден

На лагер

1,953.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016572 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: