145/80R13 75T TOURING TA

TAURUS
-10%

145/80R13 75T TOURING TA

145/80R13 75T TOURING TA

1,953.00 ден

На лагер

1,953.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016712 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: