155/65R14 75T MP270

MILEVER

155/65R14 75T MP270

155/65R14 75T MP270

1,930.00 ден

На лагер

1,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503801 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: