155/65R14 75T ROAD RI

RIKEN
-10%

155/65R14 75T ROAD RI

155/65R14 75T ROAD RI

2,061.00 ден

На лагер

2,061.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016714 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: