155/65R14 75T TOURING TA

TAURUS
-10%

155/65R14 75T TOURING TA

155/65R14 75T TOURING TA

2,061.00 ден

На лагер

2,061.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016715 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: