155/70R13 75Q WINTER 601 TA

TAURUS

155/70R13 75Q WINTER 601 TA

155/70R13 75Q WINTER 601 TA

2,560.00 ден

На лагер

2,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015271 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

75

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: