155/70R13 75T ALL SEASON RI

RIKEN

155/70R13 75T ALL SEASON RI

155/70R13 75T ALL SEASON RI

2,640.00 ден

На лагер

2,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018084 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: